Оперативне поповнення рахунку мобільного телефону

Закінчилися кошти на рахунку? Не проблема!

«ПриватБанк» максимально спрощує процедуру поповнення рахунку мобільного телефону, де б Ви не знаходилися. Відправляємо моментальний переказ у роумінгу, будь-яким міжнародним і вітчизняним операторам зв'язку! Охоплюємо 140 країн світу! Усього декілька дотиків або кліків – і Ви знову на зв'язку. Головна умова – наявність мобільного, Інтернету, платіжної картки.

Зручні сервіси, безмежні можливості!

Способи моментального збільшення балансу:

Сайт поповнення рахунку – мінімальна комісія та максимальна надійність

Навіть якщо Ви вирушили в тур на край Землі, Ви можете поповнити рахунок на телефон за допомогою додатків «SMS-банкінг» і «Приват24». Ви можете знаходитися де завгодно, ми працюємо всюди!

Онлайн-сервіс – найбільш моментальний та популярний спосіб!

Оплатити за допомогою одного із сервісів «ПриватБанк» – означає отримати наступні переваги:

Технології популярні. Вони завоювали своїх шанувальників і користуються стійким попитом. Ми доклали всіх зусиль, щоб зробити будь-який наш онлайн-сервіс безпечним і миттєвим, плату найменшою, а комфорт максимальним! Ви самостійно вирішуєте, коли здійснити поповнення рахунку на телефоні! Тепер Ви не залежите від каси чи відділень банку! Що приємно: комісія – символічна, не залежить від суми, якщо це не кредитні кошти!

Сайт і мобільний додаток «Приват24»

Все дуже просто! Після реєстрації слід зайти в додаток або на web-сторінку онлайн-банкінгу «Приват24». Виконуєте операцію на головній сторінці або в рубрикаторі «Усі послуги», пункт «Послуги зв'язку». Далі обираєте один із трьох способів. Дуже зручна опція «через Інтернет», яку надає сайт поповнення рахунку – «Масове поповнення»: формуємо список, натискаємо кнопку – баланс збільшено у групи користувачів!

Опція «Архів» дозволяє заощадити час, використовуючи готові шаблони вже «знайомих» платежів. Шаблон буде збережено після виконання Вами одноразової дії.

Як поповнити?

До готової форми користувач вводить номер (закордонний або український). Потім вказується сума, дебетова чи кредитна картка «ПриватБанк» (або інший рахунок). Після підтвердження платежу одноразовим SMS-паролем, протягом хвилини гроші буде зараховано на баланс мобільного. Якщо Ви відправляєте гроші на власний абонентський номер, то підтвердження не потрібно.

Поповнення рахунку телефону за допомогою SMS-банкінгу

Для iOS, Android розроблено додаток «SMS-банкінг». Рішення дозволяє збільшити мобільний баланс лише одним дотиком. Коли сайт або додаток «Приват24» недоступні, наприклад, через відсутність Інтернету, «SMS-банкінг» дозволить завжди залишатися на зв'язку. Міжнародне поповнення рахунку також здійснюється оперативно, незалежно від країни та оператора.

«ПриватБанк» заощаджує Ваш час і гроші!